PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631742}

Otchłań namiętności

Abismo de pasión
7,4 1 632
oceny
7,4 10 1 1632
Otchłań namiętności
powrót do forum serialu Otchłań namiętności

Doradźcie proszę, który serial wybrać. Jestem początkująca w telenowelach, mam za sobą tylko Otchłań namiętności, która bardzo mnie wciągnęła i chciałabym teraz pooglądać coś równie dobrego, czyli dobra muzyka, ładni ludzie i otoczenie, a przede wszystkim akcja, jak pod koniec Otchłani, typu szaleństwa Gabina :D itp. Proszę o opinie.

użytkownik usunięty
Gabino

Nie oglądałam "Kiedy się zakocham" ale "Ukryta miłość" dla mnie była BEZNADZIEJNA.. oglądnęłam kilka pierwszych odcinków i dałam sobie spokój.. później obejrzałam kilka odcinków ze środka i ostatni odcinek z ciekawości, ale nic a nic mnie nie wciągnęła ta telenowela. Nudy nudy nudy i zero chemii między głównymi bohaterami:/

użytkownik usunięty

Natomiast teraz zaczęłam oglądać TERESĘ i wciągnęło mnie baaardzo, więc może to sobie zobacz?

ocenił(a) serial na 10

Gdzie ogladasz ?

użytkownik usunięty
dropsik417

da ily mo ti on. hehe nie wiem czy można podawać nazwy innych serwisów dlatego tak napisałam ;)

ocenił(a) serial na 10

Dzieki wielkie :)

ocenił(a) serial na 10

Ogladam 4 odcinek i jestem poprostu ZACHWYCONA !!!!
Zadna telenowela nie wziela mnie az tak od samego poczatku <3

użytkownik usunięty
dropsik417

nie ma za co:) ja miałam tak samo hehehe :D

Gabino

"Kiedy się zakocham" wcześniej nie oglądałam, dopiero teraz nadrabiam, więc się nie wypowiem, ale "Ukryta miłość" mi się podobała, chociaż muszę przyznać, że był to raczej spokojny film, bez takich emocji jak w Otchłani :)

Camilla3

Dziękuję za opinie :) Póki co obejrzałam dwa pierwsze odcinki jednego i drugiego serialu i ciężko na tej podstawie się zdecydować. Widzę jednak, że jest sporo negatywów o Ukrytej miłości, a to że nudy i mało akcji, więc chyba się zdecyduję na Kiedy się zakocham, bo po Otchłani żaden spokojny film mnie nie porwie. :)
A gdzie można obejrzeć tę Teresę?

ocenił(a) serial na 9
Gabino

Ja oglądałam obie telenowele i muszę Ci powiedzieć, że o wiele lepsza jest Kiedy sie zakocham.
Ta telka jest super!!! Najlepsza jaką do tej pory oglądałam. Otchłań namiętności baaardzo mi sie podobała, ale mimo wszystko Kiedy sie zakocham ją przebija bez dwóch zdań. Pojawiają się tam super aktorzy, każdy odcinek zachęca do oglądania kolejnego i z niecierpliwością się na nie czeka. Nie brakuje złych postaci i to mega złych :P Czyli można powiedzieć, że jest trochę podobna do Otchłani pod tym względem. Główni aktorzy są cudowni! Zwłaszcza Renata (Sylvia Navarro), ale reszta jest również wspaniała. Lubi się postaci pozytywne jak i negatywne, bo każde wnoszą coś nowego do telki :) Naprawdę polecam Ci te telke! :)

madzia124

Kolejna super opinia o Kiedy się zakocham. :) Dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedź. Moje wątpliwości już są rozwiane. Będę oglądać Kiedy się zakocham. :)

Gabino

Teresę od jakiego czasu można oglądać na tvn player.

Gabino

Zdecydowanie polecam Kiedy Się Zakocham. Obejrzałam wiele telenowel ale tylko ta wzbudziła we mnie takie emocje. Według mnie to najlepsza telenowela nowszej wersji jaką wyemitowano ;)

ocenił(a) serial na 10
Gabino

Jestem w trakcie ogladanie Kiedy sie zakocham po tylu pozytywach, wiec do konca nie wiem czy moge polecic.
Ale szczerze odradzam ogladania Ukrytej milosci, chyba ze lubisz niekonczace sie tematy o lepieniu garow z gliny, podlaczaniu telefonow na wsi, bo niestety w wiekszosci na tym serial sie opiera. Duzy plus za postac Patricia i Hanny, po za tym i paroma ciekawszymi watkami .... SZMIRA....

dropsik417

Już po dwóch odcinkach zorientowałam się, że lepienie garów jest bardzo istotne w filmie hehe. Podziękuję

ocenił(a) serial na 8
Gabino

Kiedy się zakocham-ciekawsze intrygi,klimat,aktorstwo ;)

Gabino

Polecam Kiedy się zakocham. Przede wszystkim dlatego, że historia nie jest tak oklepana, jak w Ukrytej miłości. Poza tym, w Kiedy... grają (moim zdaniem) lepsi aktorzy (między innymi aktor, który grał w Otchłani namiętności ojca Lupe)... Choć może "lepsi" to złe określenie. Lepiej zostali dobrani. I rola Jessici Coch jest dużo ciekawsza. No i bądźmy szczerzy, gdzie drewnianemu brzydalowi Soto do Solera czy Rona?
Poza tym, polecam piosenkę tytułową, którą wykonuje Enrique Iglesias z jeszcze jednym muzykiem. To chyba pierwszy jego utwór, w którym jestem autentycznie zakochana.

Raven_86

to jest chyba najbardziej oryginalna telenowela z tych nowszych

Blab

A co powiesz o Zakazanym uczuciu? Chyba jednak przebija Kiedy się zakocham pod tym względem ;)

Raven_86

coo?! Zakazane Uczucie to najgorsza telenowela jaką oglądałam chociaż przyznam że była dość interesująca ale Kiedy Się Zakocham nie ma konkurencji

Blab

chodziło mi o oryginalność. chyba przyznasz, że niezbyt często zdarza się, by główna bohaterka sypiała z dwoma facetami, a na koniec wybierała nie swoją pierwszą miłość a jego rywala? nie wspomnę też o tym, że główny bohater, który nie jest kryształowo dobrym, przystojnym i w pełni sprawnym młodzieńcem należy do rzadkości.
a poza tym, ja tę telenowelę bardzo lubiłam i tyle.

Raven_86

no przyznam że tak chociaż Rogelio mnie potwornie wkurzał i nie podobało mi się zakończenie. Poza tym telenowela była nudna, mdła i bez sensu

Blab

to twoje zdanie i masz do niego prawo. pozwól jednak, że ja nadal będę się tą telenowelą zachwycała :)

Raven_86

spoko :)

ocenił(a) serial na 8
Gabino

Kiedy się zakocham na początku średnio mi się podobało ale po kolejnych odc bardzo mi się spodobało więc polecam

Gabino

Ja z telenowel polecam tylko Sante Diable i Terese- jedyne dwie telenowele, ktore odbiegaja od schematow i potrafia zaskoczyc.

keteek

Dla mnie jeszcze ''Królowa serc'' - Chociaż po pierwszym odcinku zapewne znaleźliby się tacy co powiedzą historia o ''Kopciuszku'' :) .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones