PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810358}

Narcos: Meksyk

Narcos: Mexico
7,6 30 448
ocen
7,6 10 1 30448
6,8 4
oceny krytyków
Narcos: Meksyk
powrót do forum serialu Narcos: Meksyk

Fani oryginalnej serii trochę pokręcą nosem, ale koniec końców Narcos: Meksyk to opowieść bardzo ciekawa i dosyć solidnie zrealizowana. Aczkolwiek bez polotu, do którego już nas przyzwyczajono. Więcej tutaj: https://popkulturysci.pl/narcos-meksyk-recenzja/

ocenił(a) serial na 8
dariuszfilipek

SPOILER

Camarena zaczęł również ujawniać związki pomiędzy handlarzami narkotyków, meksykańskimi organami ścigania i urzędnikami rządowymi wysokiego szczebla w ramach PRI , które Gallardo uznał za poważne zagrożenie dla operacji kartelu Guadalajara w całym Meksyku.
żródło
https://books.google.pl/books?id=s5qIj_h_PtkC&pg=PA349&redir_esc=y#v=onepage&q&f =false

Zdaje mi sie że w serialu Kiki jednak nie był taki inteligenty i na nic nie wpadł. Jedyne co to pracował na polu i doniosl o jego lokalizacji. Chyba ze grzebanie w biurku nazywa się infiltracją organizacji. Po raz kolejny życie lepsze od scenariusza...a mogła wyjść z tego prawdziwa bomba.

Rafa i don Neto zdecydowanie żle przedstawieni charakterologicznie.

Dla porownania z EL Chapo, Mexico jest tylko przestawką do deseru.

ocenił(a) serial na 10
Michael_van_Grand

Właśnie zastanawiałem się nad tym, że skoro w Narcos pojawia się El Chapo to, że pociągną jego historie ale w sumie przecież już jest serial o nim:)

ocenił(a) serial na 7
Michael_van_Grand

To jest dosyć znamienne w Narcos, że nieco przekręcają rzeczy, coś odejmują i coś dodają. Żaby wspomnieć chociażby to, że Javier Pena nie miał nic wspólnego ze zdarzeniami z trzeciego sezonu. Dawno pogodziłem się, że nawet dokumenty to często fikcja, która przede wszystkim pokazuje punkt widzenia twórcy, a uproszczenia to rzecz, która ma nadawać dynamizmu akcji. I wiele innych rzeczy, o których nawet nie chce mi się myśleć o 3 nad ranem...;)

ocenił(a) serial na 8
dariuszfilipek

Szkoda, że jeszcze więcej spoilerów w tej recenzji nie dałeś...

ocenił(a) serial na 7
Alex303

Nie wiem, gdzie ty widzisz spoilery. Nie dowiesz się więcej niż ze zwiastunów i informacji prasowych... Ech, ludzie...

ocenił(a) serial na 8
dariuszfilipek

Sorry, czytałem od cholery recenzji i informacji prasowych związanych z "Narcos:Meksyk" i tam nikt nie zapodał spoileru, że wystąpią postacie ze starszych sezonów "Narcos" (a Ty napisałes dokładnie kto się pojawi). To może być naprawdę spora niespodzianka dla widzów, a ja akurat byłem przed obejrzeniem 5 odcinka jak czytałem Twoją recenzją. Więc troszkę mi popsułeś seans.

ocenił(a) serial na 7
Alex303

Spoilerem są główni bohaterowie Narcos w Narcos: Mexico, chociaż te kartele były powiązane, co było odnotowane już w Narcos? :D To masz nawet odnotowane w IMDB w obsadzie. Dobrze, przepraszam, skoro Ci zepsułem oglądanie. Polecam Ci nie czytać więcej. Mi się wydawało bardziej, że to będzie kwestia zachęty do obejrzenia... ale to ja. Życie jest pełne dziwów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones