Halo
powrót do forum 1 sezonu

Hej, nigdy nie grałem w Halo, jednak ciekawi mnie jak mocno odbiega scenariusz od gry, dużo zmienili, coś mega ważnego?

Ciubas

Ten serial ma niewiele wspolnego z serią gier. Master chief to mamyja do pomiatania co sie zastanawia ciagle co sie z nim stalo. W serii gier i ksiazek to genialny superzolnierz wypruty z emocji i wykonujacy swoje rozkazy. Ponadto najgorszy motyw jaki zobaczylem to ze nasz szef rzuca sie na halsey (nigdy by tego nie zrobił) kolejny hit to ze ma wszczepioną cortane do mózgu? W serii gier i ksiazek ma cortane jako chip który wkłada się do kasku w zbroi i tylko wtedy moze z nia rozmawiac i ma za zadanie pomagać mu w walce i obslugiwać obce maszyny. Cale pierscienie halo nie polegaja na jakichś wybrańcach ktorych tam samo przenosi to po prostu budowla w kosmosie która jest potężną bronią i kazdy może na nią normalnie przylecieć.

ocenił(a) serial na 9
Bonjornooo_fw

Dopiero pierwszy taki konkretny wpis przeczytałem, dziękuję - to rzeczywiście totalnie odbiega od filmu, niektóre zabiegi (uczłowieczenia głównego bohatera w celu łatwiejszego przyswojenia głównego bohatera rozumiem) ale wychodzi na to, że główny wątek to zupełnie odczepienie od gry :D

Ciubas

To może dodam jeszcze, że postać Makee w żadnej z gier NIE istnieje, a do serialu dodali ją chyba tylko po to żeby był jakiś wątek romansowy...

Wszystko co z nią związane jest tak odklejone od lore, że już się dalej nie dało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones