PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672982}

Dzikie serce

Corazón indomable
7,3 1 092
oceny
7,3 10 1 1092
Dzikie serce
powrót do forum serialu Dzikie serce

Poprzedni temat się wyczerpał, więc zakładam kolejny :)

ocenił(a) serial na 10
anita368

Ech ostatni tydzień z tą telcią i Aną Brendą ale zleciało nie wiadomo kiedy. :( Trzeba będzie czekać na kolejną telcię z Aną Brendą nie wiadomo ile, ale czas pokaże czy będzie u nas i czy wgl będzie u nas. :/

użytkownik usunięty
Zbuntowany_RBD

Prawda ,telka szybko nam zeszła ,zostało tylko kilka odcinków .Tez uwielbiam ABC i tak samo czekam na kolejną telkę z jej udziałem .a podobno ma być Lo imperdonable po kotce. Ciekaw czy te info się sprawdzą

ocenił(a) serial na 10

Nom też jestem ciekaw i to bardzo.

użytkownik usunięty
Zbuntowany_RBD

Pewnie tak, bo Ivan Sanchez i Ana sa lubiani :)

ocenił(a) serial na 10

Jak Maite Perroni która jest w tej kotce. :D

użytkownik usunięty
Zbuntowany_RBD

Kotki nie oglądam ,zresztą nawet mnie nie interesuje bo nie jestem fanką Maite ,wolę Anę Brende .

Ja nie przepadam za Maite. Też wole Ane Brende. Moim zdaniem jest ciekawsza i lepiej gra.

użytkownik usunięty
madzik_867

Tak samo uważam .

madzik_867

Mimo ze Ana Brenda zbrzydla mi postacią Maricruz, to pomijając ta telenowela wiem ze świetnie sie odnajdywala w innych rolach pokazując charakter, a Maite zawsze gra te sama biedna płacząca i pokrzywdzona przez los dziewczyne.

Malwa97

Tak. Maite zawsze biedna, porzucona i nieszczęśliwa. Nuda. Z ana jest inaczej. Różne role, różne postacie i charaktery. Mimo że maricruz była czasem nie do zniesienia to nawet tak strasznie mnie nie irytowala

użytkownik usunięty
Malwa97

Zgadzam sie z tą opinią to prawda Ana miała zawsze inne role a Maite wciąż te same oklepane.

madzik_867

na pewno jest ładniejsza od Maite.przynajmniej wg mnie ;)szkoda tylko,że w ost odcinkach nosi nudne ubrania i nie upina włosów-zdecydowanie lepiej wyglądała na wyspie albo ranczu.

bishop_filmaniak

Też myślę że jest ładniejsza :)
mnie się podobała najbardziej w tych falowanych włosach w więzieniu.

użytkownik usunięty
madzik_867

W więzieniu wyglądała bardzo ślicznie i naturalnie i tak młodziutko bez makijarzu, dałabym jej z 20 lat nie więcej

bishop_filmaniak

Może i jest ładniejsza ale uśmiech ma zdecydowanie brzydszy..

ocenił(a) serial na 2
Zbuntowany_RBD

Teraz jest włoska narzeczona i narazie fajny serial. Dzikie serce było kiczem zwłaszcza od kad lusii nie było to już były nudy. Dużo nierozwinietych watkow. Niewiadomo co z teobaldo, raiza, a tak się przyjaznila mar z nimi. Dziecko simony i oktawia oodstawili w kat. Bratanek wazniejszy.. i niewiadomo co doris zrobiła gdy oktawio ja zucil i gubernatora i alvara, elsy też nie pokazano, ani ester i j. antonio. Uff może mi ktoś to wyjasnic? Bo nie chce mi się myśleć dlaczego tak się to skończyło..

Monalia

Wiele wątków nie zostało wyjaśnionych.

ocenił(a) serial na 2
jagodajulia

tak wlasnie w swiat seriali pisze ze są skargi do producentow przez to. Masakra naprawde duzo watkow ucieli a dokladali jakies bezsensowne zeby przeciagnac serial. Przez miesiac nie ogladalam tego bo mnie nie byo w polsce. Pozniejsze odcinki juz ogladalam. Kilka odcinkow nadrobilam na youtube ale strasznie dlugo mi to schodzi bo jest totalnie nudne i absurdalne. Czy ogladalas odcinki od 110 do ok 130? jest warto na co patrzec ? Czy nadal ta zenada octavio , maricruz, simona i to samo w kolko?

Monalia

Oglądałam i wg mnie nic ciekawe po 96 odcinku nie ma w tej telce, tylko same absurdy, więc jak chcesz to możesz oglądać, ale nie wiem, czy warto tracić czas. Później akcja przenosi się do stolicy i nie ma wtedy Simony.

ocenił(a) serial na 2
jagodajulia

te pozniejsze juz ogladalam od 90-130 nie ogladalam ale od 90-109 nadrobilam w necie ale z kazdym odcinkiem jest coraz gorzej dltego zrobilam sobie przerwe i chyba juz nie bede ogladac i tracic czasu

anita368

od jakiegoś czasu nie oglądam DS tylko słucham. Ale dzisiejszego jazgotu Elsy nie dało się nawet słuchać

girl_with_tattoo

Mnie az krew zalewała jak slyszalam jej krzyki. Ale uspokajal mnie fakt, ze zostały ostatnie dni z DS.

Malwa97

powinna dostać po pysku.mówię serio:gdy ktoś wpadnie w taką histerię czasami to jedyne wyjście-tak dla otrzeżwienia.

ocenił(a) serial na 5
anita368

Taaa,Elsa wyła jak nawiedzona...Naiwna gówniara.
Ale Maricruz cudnie przyłożyła Liz :D

użytkownik usunięty
november7_rain7

To było najlepsze z całego odcinka ,jak Maricruz pokazała tej lisicy gdzie raki zimują

ja już się nie mogę doczekać końca telki.odliczam godziny.na szczęście jeszcze tylko 2 odcinki.ufff co za ulga:)aktor grający Octavio w Kotce też gra debila więc nie wiem czy mu tak scenarzyści nakazują czy rzeczywiście taki z niego typ?!:)szkoda mi tylko tego inżynierka co ma wąsy jak grzebień-córka histeryczka a MC go nie chce.przecież dobry chłop z niego ale cóż-serce nie sługa;)

bishop_filmaniak

Większość protów to debile.

Mnie też szkoda Alvara.
Polubiłam go od samego początku.
Jednak on jest za stary dla MC.

Vanessa100

dokładnie ,jest zdecydowanie za stary.a szkoda bo sympatyczny z niego gość.

bishop_filmaniak

pytanie do dziewczyn:gdybyście musiały wybrać kogo byście wybrały:Octavio czy Inżynierka?ok Octavio jest młody ale tak bezdennie głupi.naprawdę kobiety lubią takich bo jakoś nie mogę tego pojąć;)

bishop_filmaniak

Ja nie wybrałabym żadnego, bo Octavio to kretyn, a Alvaro jednak jest za stary. W przypadku Octavia nigdy nie byłabym pewna, czy na prawdę mnie kocha. Natomiast Alvaro ze względu na wiek mógłby długo nie pożyć.

jagodajulia

no ale umrzeć można w każdym wieku co nie?a nawet gdyby to chyba lepiej być pare lat w związku z porządnym człowiekiem niż męczyć się z tepakiem do końca życia.ja tak uważam:)

bishop_filmaniak

Tak, tak, ale jednak większe prawdopodobieństwo śmierci ze względu na wiek. Wg mnie lepiej za tępaka nie wychodzić za mąż i lepiej szukać kogoś innego.

jagodajulia

jeszcze rabnieta coreczka Alvaro odstrasza :D

jagodajulia

No bez przesady. Młodzieńcem nie jest, ale nad grobem też jeszcze nie stoi. Prędzej Octavio umrze z powodu nadużywania alkoholu.

Vanessa100

Ja też polubiłam Alvara. Gdyby był tylko trochę młodszy...

ocenił(a) serial na 5
jagodajulia

A ja właśnie wręcz przeciwnie. Denerwował mnie swoją natrętnością w stosunku do Maricruz. Okej,powiedział jej,że ją kocha a ona go z kwitkiem odesłała,to ten uparcie dalej jej dulczy nad uchem,że ją kocha,że chce się z nią ożenić,że ona na pewno z czasem go pokocha... Litości xd.

Vanessa100

w sumie nie pamiętam czy w którejś telenoweli główny bohater nie byłby idiotą?bo albo był głupi,albo zazdrosny i głupi,albo jak nie był ani zazdrosny ani głupi to zaś był tchórzliwy itd.Octavio oczywiście reprezentuje wszystkie te cechy;)jak sięgam pamięcią to chyba rzeczywiscie prot zawsze był specyficzny.zacznę od Colungi-ten to zaś zawsze grał bufona ;)

bishop_filmaniak

Przeważnie prot wierzy wszystkim, tylko nie ukochanej :D

Vanessa100

co racja to racja.a ta ukochana mu pózniej wszystko wspaniałomyślnie wybacza,zapomina o wszystkich podłych akcjach i jest happy end.ahhh logika telenovel;)

bishop_filmaniak

Dokładnie. I jeszcze zajmuje się jego dziećmi...

bishop_filmaniak

Ale w STD i PEAM Colunga gra fajnych protów, a w Pasion to już <3

jagodajulia

taaa Colunga stara dobra gwardia aktorska Televisy ale zdarzało mu się grywać bufona.ahh kiedy to było,stare dobre telki,nie to co teraz.

bishop_filmaniak

Ja widziałam go w Paulinie i jako Carlos Daniel strasznie mnie irytował. A teraz pierwszy raz gra villiana i wg mnie dobrze się spisuje.

bishop_filmaniak

Prot niemal w każdej telenoweli jest idiotą, ale w starszych serialach jeszcze trzymali jakiś poziom. A to, co się dzieje w najnowszych telenowelach to już nie do ogarnięcia. Główni bohaterowie wyzywają swoje ukochane od dziwek i szmat, gwałcą je albo porywają im dzieci. Ciekawe, co będzie następne? Prot pobije protkę? To jakiś efekt Greya czy co?

bishop_filmaniak

W Luz Marii prot był ok. przystojny, dobry, mądry, może nie w porę się odważył ale odważył i wierzył ukochanej :). Tam w dodatku było kilku innych, interesujących mężczyzn i wszyscy byli fajni, więc miała w czym wybierać główna bohaterka. Ale to stara telenowela, w tych nowych proci coraz głupsi :).

użytkownik usunięty
Vanessa100

Racja ,stary z niego pryk ale dobry :)
Szkoda że z takim fajnym charakterem nie wybrali młodszego rywala dla Maricruz ,no cóż wtedy bym wolała żeby zwązała się z nim a nie z ciapą Oktaviuszem gadającym do ścian albo obrazu, ale aktor grający Alvara jest zbyt stary dla mlodziutkie Mari cruz.

Vanessa100

Czytałam wcześniej że macie w planach pisać telenowele i niektóre z was pisały swoje. Tam już było 1000 odpowiedzi więc piszę tutaj :). Ja też pisałam telenowelę, tylko taką inną, bo nie chciałam powielać schematów. I to było że główna bohaterka wyjechała do Włoszech, bo tam dostała lepszą pracę w firmie. Ona była taka średniozamożna, nie bogata, nie biedna, bo matka zostawiła jej swój majątek, ale ojca nie znała( standard :P), ale ta główna bohaterka była wykształcona i pewna siebie. I zakochana we Włoszech i tym języku ale mówiła w kilku :). No i w tej firmie miała rózne przygody, podrywanie przez różnych mężczyzn, śmieszne sytuacje z nimi i współpracownicami, też przykre sytuacje np z szefem i wredną kierowniczką która zazdrościła jej urody i inteligencji oraz młodości, ale główna bohaterka miała już 26 lat, nie 18 :P jak w telach. No i w końcu zaczęła szukać faceta, ale miała kilku adoratorów, wszyscy przystojni, różne charaktery, ale żaden głupi- aż tak jak Octavio, jeden przeciętny ale o wielkim sercu, więc będzie ich testowała bo nie będzie mogła wybrać i śmieszne były z tym sytuacje. Oczywiście miała psa, bo bez zwierząt tela to nie tela i ten pies też był śmieszny jak małpka MC. Ale w końcu i tak główna bohaterka nie wybrała żadnego z tych mężczyzn, tylko innego, którego od razu pokochała. Później wyjechali do Meksyku oczywiście :P, no i były kolejne tam fajne wątki :). I też odnajdzie ojca, oczywiście, ale on nie umrze, jak w dzikim sercu :). Tylko będzie wspierał córkę i pomagał i będzie ogólnie, nie aż tak bogaty ale nie biedny, ale śmieszny bardzo. I będzie odganiał natarczywe kobiety, które będą chciały poderwać narzeczonego głównej bohaterki. Taka moja tela :P

maria_88_3

;) fajnie, że się podzieliłaś swoją telką ;))

Vanessa100

A no proszę :). Szkoda że wcześniej na to forum nie wchodziłam, jak ja się naśmiałam, bardziej niż na telce ;). Zwłaszcza że w wypowiedziach rządzi Octavio i jego już kultowa głupota. Ale muszę go troszkę wytłumaczyć. Dlaczego pisał listy ? Może po prostu uważali że policja może robić podsłuch przez komórkę i telefon, dla bezpieczeństwa nie pisali też maili i myśleli że kontakt przez listy jest dla Miguela bezpieczniejszy, bo jednak Octavio komórkę miał i z ester kontaktował się jak na 21 wiek przystało :). Dlaczego Octavio nie kupił nic MariCruz? Nie dlatego że go nie było stać na kieckę, ale on chciał wkurzać rodzinę i niby chciał by miała ciut większą ogładę i udawał że uczy ją jak poprawnie jeść, ale z drugiej strony miał satysfakcję, że rodzina jest wściekła że musi się użerać z MC, dlatego też puścił ją na to przyjęcie, mimo iż wyglądała i zachowywała się jak wiadomo. Nie usprawiedliwiam go bo jednak i tak skrzywdził i wykorzystał MC na potyczkach z rodziną, Poza tym inne jego zachowania już były idiotyczne i niewytłumaczalne. Choć wydaje mi się iż wiedział że MA to MC ale skoro zaprzeczała, to nie chciał się kłócić i tylko dalej obserwował. Jeżeli chodzi o to że MC tak szybko zrobiła prawko, to Meksyk, nie Polska ;). W Meksyku zapłacisz i masz prawko :P. Od razu, nawet bez egzaminu, w takim Hondurasie jest jeszcze gorzej, bo w ogóle nie ma prawka i przepisów drogowych i jeździ się jak chce :P.

maria_88_3

A i nie kumam jak Octavio mógł tak długo użerać się z Doris. Najpierw to po prostu dla zabicia czasu, potem dlatego by MC była zazdrosna, ale później to już chore było i w ogóle zero asertywności ze strony O. :P. O nawet imię ma na O, szalone zero :). Ogólnie to ja się dziwiłam jakim cudem Octavio tak szybko zrobił dwójkę dzieci, z tym jego opóźnionym zapłonem, ale widocznie jak wolno myślisz, to szybko płodzisz :P.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones