Marek Barbasiewicz

Marek Antoni Barbasiewicz

7,4
5 092 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marek Barbasiewicz

Z tego co wiem jest gejem. I kto dopuścił do dubbingu dla bajek dla dzieci? Przy okazji podłożył on głosu autobusowi Traperowi z filmu Samoloty 2, a film Samoloty 2 jest z serii Auta, czyli z mojej lubionej. Przez to teraz ten stary miły autobus będzie kojarzył się z obleśniością....... I co ja mam zrobić? Jako biurokrata polskiej Disney Wiki w sumie mam obowiązek nałożyć na film Samoloty 2 cenzurę..... ale czy mam na tyle sił? Nie wiem.. moje dzieciństwo legło w gruzach.....

Andrzejcoolziomek

Najmocniej przepraszam pana Marka (jeśli to w ogóle przeczytał) poniosły mnie wtedy mocno nerwy. Nie lubię go już tak jak dawniej, jednak nic do niego nie mam (wiem swoje że nic do niego nie mam, zdanie w imię Pana Boga przeklętych pewnych hejterów które ostatnio dokuczają; nie obchodzi mnie ta patola).

Andrzejcoolziomek

masz chyba chłopie jakiś problem ze sobą

gamertr

Ja nie mam. Po prostu nienawidzę homoseksualnych propagand, czyli wpychanie do bajek dla dzieci homo podtekstów itp. To jest chore. Pan Marek co prawda podkłada głosu w bajkach, jednak o ile dobrze gdy poszperałem w Internecie nie znalazłem żadnej informacji na temat że tam wpycha homo podteksty, że organizuje parady dla homo, bądź że wykorzystuje swoją orientację dla złych celów, jak to nie raz robią inne homo, więc przeprosiłem go za to.

Andrzejcoolziomek

Trochę się zdziwiłem że jest homo wcale nie wygląda.

Ruben_fw

I właśnie za to go lubię: bardzo dobrze gra i nie wykorzystuje swojej orientacji do złych celi takie jak np. pakowane homoseksualnych postaci do bajek dla dzieci, czy do szkół. Tak wiem, niedawno mnie poniosło, lecz szybko się opamiętałem i przeprosiłem za tego posta.

Andrzejcoolziomek

No i co z tego, że jest gejem? Ja mimo to lubię tego aktora.

Art_36

Ech, już zaznaczyłem że nic do niego nie mam. Poniosło mnie, ale przeprosiłem za to i póki nie będzie wpychaj tych wątków do bajek itp. nie mam zamiaru go nie lubić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones