Dianne Wiest

7,6
9 406 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dianne Wiest

Dzięki temu filmowi mogłam zobaczyć grę Diane. Jest naprawde utalentowaną aktorką i w pełni zasługuje na 10/10. Grała tak naturalnie, że na moment zapomniałam, że ona jest aktorką. Do dziś widzę ją jako Peg Boogs, która jako pierwsza przygarnia Edwarda. Pozdrawiam!

Lady_From_Burton_World

Tak. Masz całkowitą rację ;)
Pzdr

femles_CS

Jej rola w Edwardzie jest niczym, absolutnie niczym, przy "Strzałach na Broadwayu" Allena. Tam dopiero objawia swój prawdziwy kunszt (doceniony zresztą Oscarem). Byłem w szoku widząc co ona wyprawia na ekranie, pamiętając ją jako zawsze-słodką, zawsze-delikatną i uroczą aktoreczkę, która przeważnie gra role, w których przeprasza, że żyje. A w "Bullets over Broadway" jest charyzmatyczna, twarda i dystyngowana zarazem. Wspaniała!

użytkownik usunięty
Lady_From_Burton_World

Tak się zastanawiałem, w czym ja ją już widziałem (właśnie oglądam Klatkę dla ptaków). No jasne - Edward! :) Świetny film, świetna rola. Fajna aktorka.

Z takich ciekawostek: piszesz i piszesz, że film jest świetny albo nie. Nie myślałeś, że skoro nie masz nic poza gustem, mógłbyś pisać "podobał mi się/nie podobał"? Masz zamiar do końca życia mylić gust z jakością filmu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones