Bárbara Mori

Bárbara Mori Ochoa

7,8
250 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bárbara Mori

Czy nie uważacie, że Barbara Mori nieco przypomina Megan? Mają podobne włosy i rysy twarzy, takie "ostre" i mniej więcej ten sam odcień skóry. Teraz, tak patrząc na to zdjęcie Barbary, tak mi się skojarzyło. Co sądzicie?

La_Tua_Cantante

Krótko, zwięźle i na temat: Wg mnie nie.

Dziewczynka_bez_zapalek

Megan nie dorasta do pięt Barbarze. To oczywiście moja opinia.

La_Tua_Cantante

Zgadzam się z założycielem tematu. Absolutnie ją przypomina:D

Impulse

ja rowniez uwazam ze megan bardzo przypomina barbare ;)moze nie na tym zdj głownym na filmwebie ale na zywo tak ;)

pat_mk

Oczywiscie na zywo widziłaś/eś je obie...
wiem o co Ci chodzi, wcale sie nie czepiam, tylko na to wychodzi z Twojego zdania ;p

Impulse

krzychu gdzie ty masz oczy - to ja skora

La_Tua_Cantante

Ja się z tym zgadzam. Kiedy pierwszy raz zobaczyłam Megan Fox, a było to w Transformers, zapytałam nawet siostrę "Czy ona nie jest podobna do Rubi??". Potem się dowiedziałam, że to Megan Fox, ale wtedy nie było o niej tak głośno jak teraz :P Ja widzę podobieństwo.
Rozumiem o co chodzi z "ostrymi rysami" - coś w tym jest, taka "agresywna" uroda, taka pretensjonalna, sprawiająca, że obie wyglądają na wyniosłe i dumne. Nie mniej jednak obie są bardzo piękne :]

La_Tua_Cantante

Nie podobna

La_Tua_Cantante

kiedy ją po raz pierwszy zobaczyłam to też tak uznałam, teraz widać to podobienstwo tylko na niektorych zdjeciach,Barbara jest ladniejsza zdecydowanie

angel05_2

Barbara jest zdecydowanie piękniejsza i bardziej utalentowana ;)

anita368

Właśnie to samo pomyślałam... Ona jest strasznie do niej podobna...

La_Tua_Cantante

Nie są w ogole podobne.
a odcien skóry mają zupełnie inny:P

pozdrawiam;)

Cocoszanel

Jeśli nie są w ogóle podobne, to jak wyjaśnisz fakt, że wiele osób widząc Mori ma wrażenie, że patrzy ma Megan Fox, a nie np na Renatę Beger?
Może powiedz po prostu, że Ty nie widzisz podobieństwa. Bo skoro tyle osób niezależnie to widzi, to chyba nie przez zbiorową halucynację? ;)

venez

To jak wyjaśnisz to ze niektórzy nie widza podobieństwa ? Tyle osób widzi co nie widzi…

KarmenWMF

Serio nie rozumiesz?
To działa tak samo, jak tablice Ishihary u okulisty (te kolorowe bąbelki z liczbami).
Jeśli 10 osób spojrzy na nie i powie, że jest tam liczba 72, a 10 innych powie, że nic tam nie widzi, to chyba będzie oczywiste, że na tablicy jest rzeczywiście 72, tylko że nie każdy może to dostrzec. Przecież nikt się nie zmówił.

Tutaj też się nikt nie zmówił. Gdyby nie było absolutnie żadnego podobieństwa do Megan Fox, to nikt by o tym nie pisał. A tak widzi to wiele osób i nie mamy żadnego powodu, żeby wkręcać pozostałych. :)

venez

To chyba Ty nie rozumiesz. Podajesz absurdalny przykład, który jest badaniem wzroku, stwierdzającym czy ktoś ma wadę wzroku czy jest daltonistą. A istnieje coś takiego jak autosugestia i często to jest powodem ze jedna osoba podkręci temat a reszta podłapuje temat i doszukuje się podobieństwa. Nie twierdze ze czasem jakiegoś nie ma. Ale bez przesady. Nie raz są takie sytuujące ze ktoś coś powie bo on coś dostrzega a ktoś inny może tego samego nie widzieć

venez

A co do podobieństwa, na nie skalda się wiele szczegółów czasem wystarcza dwa, i ludzie piszą ze ktoś wyglada jak druga osoba bo ma takie same włosy np czy podobne oczy. Uważam ze są trochę podobne ale nie ze tak samo wyglądają. Podobne są przez typ urody tylko dlatego. A typów urody nie ma znowu tak dużo… i idąc tym tokiem co 20 osoba byłaby taka sama …

KarmenWMF

Dając porównanie do badania u okulisty chciałem Ci tylko pokazać, że nawet garstka ludzi, która (niezależnie) widzi to samo, będzie bardziej wiarygodna niż rzesza ludzi, która tego nie widzi.

Zeznania 100 świadków w sądzie, którzy powiedzą, że nie widzieli oskarżonego na miejscu zbrodni, nie będzie oznaczać, że go tam nie było. Bo wystarczy, że trzech innych powie (np podczas okazania), że go tam widziało.

11 lat temu wszedłem na to forum, bo zobaczyłem tę aktorkę i stwierdziłem, że jest podobna do Megan Fox. Nie wiedziałem, że ktoś już założył taki temat. Coś w tym musi być, więc pisanie przez niektórych, że nie są w ogóle podobne jest dla mnie bzdurą.

venez

Już napisałam co wchodzi na skład podobieństwa i jeśli kolor włosów czy podobny fenotyp ogólnie wpływa na określony osąd to Ok. To co 10 znana osoba wyglada jak Megan Fox np. Stad później 100 tys artykułów o różnych gwiazdach i ich różnych sobowtórach. Nie ważne ze żadna z tych osób nie wyglada tak samo bo gdyby tak było to każdy miałby mnóstwo sobowtórów a tu tak niektórzy piszą ze takie same ze można się pomylić. Nie, to nie jest fakt są jedynie podobne i to ze względu na włosy i wyraziste rysy i nie małe usta a to tylko szczegóły w dodatku nie takie same tylko również jedynie podobne

La_Tua_Cantante

Faktycznie są podobne, ale Barbara jest o niebo ładniejsza i naturalniejsza :)

użytkownik usunięty
jrmk

zamiast 3 kg tapety jest tylko 0,5 :)

Mori jest ładniejsza i tak jak piszecie- zdolniejsza.
Tylko typ urody mają ten sam..

La_Tua_Cantante

istotnie, pomiędzy obiema paniami jest podobieństwo, ale zdecydowanie Baśka ( ;] ) piękniejsza i bardziej naturalna;]

La_Tua_Cantante

zupełnie nie, Barbara jest zdecydowanie ładniejsza i taka naturalna :)

KamilM

Absolutnie niepodobne.

La_Tua_Cantante

Są Do Siebie Podobne

Kathryn_fw

Jasne ze sa podobne!!! I to nawet bardziej niz Fox do ANGELINY ;/ Do ktorej ja porownuja nie wiedziec dlaczego;/ TO FOX Z MORI POWINNI POROWNYWAC BO ONE FAKTYCZNIE SA PODOBNE!!!

La_Tua_Cantante

Dokładnie to samo chciałam napisać uderzające podobieństwo!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones