Bárbara Mori

Bárbara Mori Ochoa

7,8
252 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bárbara Mori

Bardzo ją lubię - genialnie zagrała w "RUBI" ;-)
ma talent!!!

Sunny_flower

zgadzam sie! jej ale piekniejszej niz ona nie widzialam! cudowna!

Sachi

są piękniejsze...np. Paola Rey i Danna Garcia (Gorzka zemsta)...takie jest moje zdanie...:P

hiszpanka0

A według mnie jest bardzo przeciętna. Co do talentu to tak samo. Pozdrawiam.

Sunny_flower

Przeciętny talent? :O Ty chyba dziewczyno nie wiesz co mówisz... albo po prostu nie oglądałaś Rubi :P

Romeeooo

Oglądałam "Cenę Marzeń" i uważam, że w tej telenoweli były ładniejsze aktorki od niej. Gdyby miała "wielki" talent to nie grałaby tylko w telenowelach. To jest po prostu moje zdanie, nie lubię tej dziewczyny ale nie jestem też źle nastawiona do jej fanów:) Każdy ma swój gust, np ja jestem fanką Keiry Knightley a inni nie muszą jej lubić:) Pozdrawiam:)

Sunny_flower

to prawda - każdy ma swój gust ;) A Barbara porzuciła telenowele na rzecz kina - La mujer de mi hermano i Pretendiendo to filmy :) szczególnie ten pierwszy zyskał ponoć naprawdę dużą popularność :) I Baśka jak narazie to telenowel nie zamierza wracać... Proponowano jej milion dolarów za udział w nowej telenoweli Estrady, jednak Mori się nie zgodziła ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones