PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709351}

Siostry

Sisters
5,6 21 905
ocen
5,6 10 1 21905
5,0 8
ocen krytyków
Siostry
powrót do forum filmu Siostry

Typowa amerykańska komedia? Pełno głupich żartów? Eeeeeh... z jednej strony może tak, z drugiej niezupełnie. Po pierwsze nie opowiada o nastolatkach, tylko o 'odpowiedzialnych' dorosłych - 'Go home or I'll call your children' :D
Można się pośmiać, i to bardzo! 'My safe word is 'keep going'' :D
Oczywiście lepiej oglądać w wersji oryginalnej, dużo żartów sytuacyjnych, ciężko zrozumieć, ale jest świetny dla całkowitego rozluźnienia! 'It's swiss made' :D

Meg_41

Amen , beczałem ze śmiechu na niektórych scenach , fajny luźny film , o ludziach po trzydzistce + , takto właśnie jest z nami ,
Go home or I'll call your children beka na maksa

Meg_41

Film godny polecenia każdemu zakompleksionemu ludkowi przed czy po 30 nieważne :) Super zabawa i całe mnóstwo śmiechu do łez :D

ocenił(a) film na 8
Meg_41

Ja również polecam,idzie się ładnie uśmiać i wyluzować.Ale sztywniaki będą marudzić że film głupkowaty i nie śmieszny.Polecam im wyjąć czasem kij z tyłka i się wyluzować :D.

ocenił(a) film na 1
jazdowicz2666

Jestem wyluzowana ale co to ma do rzeczy kiedy film jest po prostu denny, zarty zupelnie niesmieszne, teksty beznadziejne a cala fabula do luftu.

ocenił(a) film na 8
Kriss_de_Valnor

Więc może masz Inne poczucie humoru i jesteś wyluzowana w 2 stronę :D :P

ocenił(a) film na 6
jazdowicz2666

żarty były głównie prostackie i chamskie skierowane na śmianie się z kogoos z jego wyglądu i zachowania dla mnie slabe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones