PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229421}

Ocaleni

Passengers
6,3 16 710
ocen
6,3 10 1 16710
Ocaleni
powrót do forum filmu Ocaleni

Zakonczenie filmu wyjasnilo zachowania bohaterow ktore w trakcie filmu co poniektore wydawaly sie nielogiczne i nie rzeczywiste. Z pewnoscia jest zaaskakujace.

ocenił(a) film na 6
Bobomasta

miałem ochotę po pierwszej przerwie reklamowej wyłączyć TV, ale chciałem wiedzieć o co chodzi z tym znikaniem i postanowiłem domęczyć film i zaskoczenie wielkie. Potem zastanawiałem się jak mogłem nie wpaść na to, że główni bohaterowie nie zamienili z nikim słowa... z żadnym przechodniem, nikim. Byli na świecie jakby tylko oni. tylko oni się odzywali... Zaskoczył mnie ten film jak żaden wcześniej

ocenił(a) film na 7
Mauna_Kea

SPOJLER!
Mnie zastanawiała creepy sąsiadka na prozaku (co sie wyjaśniło) i moim zdaniem słabym pomysłem jest "anioł stróż" w postaci nauczyciela z przedszkola. Nie rozumiem tylko sceny z samochodem.(Kim był ten facet? Człowiekiem czy duchem?) oraz sytuacji na lotnisku gdzie każdy sie na nich (czyli duchów) gapi.

ocenił(a) film na 6
mr_freeman

oj już nie pamiętam... ale może tylko im się wydawało że na nich się gapią ? już nie pamietam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones