PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846413}

O wszystko zadbam

I Care a Lot
5,9 56 234
oceny
5,9 10 1 56234
5,2 30
ocen krytyków
O wszystko zadbam
powrót do forum filmu O wszystko zadbam

Początek zapowiadał się nieźle. Potem niestety narastająca liczba absurdów tak mnie przygniotła, ze nie byłam w stanie dokończyć filmu. Dosłownie przewijała ostatnie 30 min. Szok. Po pierwsze niedorzeczności, po drugie koniec filmu - bądźmy szczerzy - ta cała przemowa i teksty o byciu walecznym lwem i realizacja swoich marzeń bez względu na wszystko - skandal. Ci młodzi, wpływowi instagramowi ludzie, którzy bardzo łatwo łykają takie treści - co oni wyniosą z tego filmu? Jestem ZAWIEDZIONA. Absolutnie nie polecam!

ocenił(a) film na 7
KatieWatie

I właśnie to jest problem. Obecnie młode pokolenie jest karmione takimi produkcjami, a potem zdziwienie, że tyle socjopatów i wyzysku, byle dla siebie, byle wygrać. No ale jak nie mają innych wzorców... Smutne to. Sami sobie kształtujemy taką przyszłość.

ocenił(a) film na 6
meg_hall

Ale tez pokazanie,ze nawet lwy dostaja za swoje,ze smierc jest sprawiedliwa,bo nie wybiera,czy bogaty,czy biedny,to kazdy trafia w to samo miejsce.

ocenił(a) film na 2
KatieWatie

Ja dałam 2* TYLKO ze względu na końcóweczkę, bo temu kibicowałam. Byłam przekonana, że ten badziew zakończy się w szpitalu przy rozmowie z Peter Dinklage.

ocenił(a) film na 6
brzydkie_k

Zero rzetelnosci,badziew bo tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones